Hämeenkyrön Lähikatsastus palvelee paikallisesti

Hämeenkyrön Lähikatsastus tarjoaa joustavat ja monipuoliset katsastuspalvelut. Meille on helppo tulla!

Hämeenkyrön Lähikatsastus palvelee teitä maanantaista perjantaihin kello 8.30 - 16.30.

Yhteystiedot

Hämeenkyrön Lähikatsastus Oy
Tippavaarantie 10
39200 KYRÖSKOSKI

Puh. 03 4480 600
Fax. 03 4480601

Sähköposti:
katsastus@lahikatsastus.fi

Ostolaskut

Vastaanotamme ostolaskut v. 2016  alusta sähköisessä muodossa, verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoiteemme  003723316577, operaattori OpusCapita Group Oy, välittäjätunnus 003710948874

Mahdollisten paperilaskujen osalta:

Hämeenkyrön Lähikatsastus Oy  PL 65169  00021 LASKUTUS

Tippavaarantie 10, Kyröskoski

Henkilökunta

Toimitusjohtaja
Markku Kleemola
040 5827543
markku.kleemola@lahikatsastus.fi

Toimistosihteeri
Marketta Koivula
marketta.koivula@lahikatsastus.fi

Toimistosihteeri
Marika Laihonen
marika.laihonen@lahikatsastus.fi

Katsastuksien vastuuhenkilö, katsastaja
Timo Kangasmaa
timo.kangasmaa@lahikatsastus.fi

Katsastaja
Jari Kierman
jari.kierman@lahikatsastus.fi

Katsastaja
Joni Aalto
joni.aalto@lahikatsastus.fi

Kerro meistä kavereillesi

Jätä yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä!

Asiani koskee:

Hämeenkyrön toimipistettä

Parkanon toimipistettä